APEL

Pod opieką Fundacji „Wyprzedzić swój czas” znajduje się Ola i Sebastian. W związku z ciężką chorobą dzieci ich rodzice znajdują się w ciężkiej sytuacji materialnej.

Obecnie celem naszej Fundacji jest pomoc tym rodzicom w adaptacji pomieszczenia na łazienkę, gdyż obecnie takiego pomieszczenia w tych domach nie ma. Mama Oli, aby ją wykąpać musi zanosić ją do babci. Ola ma porażenie mózgowe, jest dzieckiem leżącym. Podobnie jest z Sebastianem. Brak łazienki powoduje, że nie można właściwie pielęgnować tych dzieci. Z tego powodu u dzieci zaczynają pojawiać się odleżyny.

Zwracamy się więc z apelem do wszystkich osób i instytucji, które mogłyby pomóc tym rodzicom. Można to zrobić przez udzielenie: wsparcia finansowego, materiałowego czy pomocy osób związanych z branżą budowlaną w zaadaptowaniu tych pomieszczeń na łazienkę. Każda forma pomocy bardzo ułatwi codzienne funkcjonowanie tych rodzin. Jeśli ktoś może pomóc w jakikolwiek sposób, prosimy o kontakt z biurem Fundacji.

Działając razem wszyscy możemy przyczynić się do poprawienia jakości życia dwójki podopiecznych z Hospicjum Domowego dla Dzieci.