DZIEŃ DZIECKA 2014

Dzień Dziecka to święto, które staramy się szczególnie uczcić wśród naszych podopiecznych. Większość dzieci, które otoczone są opieką Hospicjum Domowego dla Dzieci ze względu na swoją nieuleczalną chorobę nie może opuścić swojego domu.

Nie mogą uczestniczyć w imprezach i zabawach, które tego dnia są przygotowywane specjalnie dla dzieci. Aby i one mogły obchodzić swoje święto, co roku Fundacja organizuje prezenty dla nich oraz ich rodzeństwa. W tegorocznych paczkach po uzgodnieniu z rodzicami znalazły się pampersy, chusteczki nawilżane, krem Bepanthen; dla niektórych dzieci zakupiona została żywność w postaci kaszek ryżowych, czy owocowych deserków.

W imieniu naszych podopiecznych chcemy szczególnie podziękować następującym osobom oraz firmom, które pomogły nam w organizacji tego święta:

  • Firmie MODUS – PACK za otrzymaną pomoc finansową, dzięki której mogliśmy zakupić wyżej wymienione artykuły oraz słodycze dla rodzeństwa naszych podopiecznych,

  • Panu Mecenasowi Rafałowi Jabłońskiemu, który zakupił grę X-BOX dla Adriana, bajką „Zaplątani” dla Darii oraz piłki nożne dla rodzeństwa Krzysia z Kielc,

  • Panu Zbigniewowi Cieplińskiemu oraz Firmie ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM BADANIA JAKOŚCI za pomoc w zakupie krzesełka do karmienia Dawida.

„Dobroć jest cichym czynieniem tego, o czym inni głośną mówią”