PACZKA DLA NIEULECZALNIE CHORYCH DZIECI

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są dla wszystkich czasem gorących przygotowań. Wszyscy starają się, by te Święta były udane, spędzone w gronie rodziny i przyjaciół. Wśród nas są jednak takie rodziny, dla których te Święta nie są już tak radosne. 

Głównym powodem takiego stanu jest nieuleczalna choroba dziecka. Fundacja „Wyprzedzić swój czas” stara się pomagać tym dzieciom i ich rodzinom. Co roku organizowane są paczki żywnościowe. Chcemy, by znalazły się w nich dobre jakościowo produkty, z których będzie można przygotować świąteczną kolację. Oprócz tego staramy się umieścić w nich rzeczy, z których będą korzystać nasi podopieczni (kaszki mleczno – ryżowe, Simlac, pampersy, podkłady, chusteczki nawilżające). 

Kierujemy więc prośbę do wszystkich ludzi wrażliwych na los drugiego człowieka, chcących zatrzymać się na chwilę w biegu codzienności, o pomoc w organizacji tych paczek. Razem możemy sprawić by Święta Bożego Narodzenia miały w sobie choć odrobinę radości i szczęścia, której tak bardzo brakuje tym rodzinom każdego dnia.